PRODUCENCI MEBLI SWARZĘDZKICH

PRZY CECHU STOLARZY

WYKAZ PRODUCENTÓW

Studio projektowe

Do Państwa dyspozycji na terenie naszego salonu znajduje się Studio Projektowe. Pracownia projektowa "AKADEMIA ARCHITEKTA" zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz, poczynając od pojedynczego pomieszczenia typu kuchnia, czy salon do aranżacji całego mieszkania, domu lub innego typu wnętrza.

Jakość HD
Projekty łazienek

Planujesz remont kuchni, a może marzy Ci się nowy salon, sypialnia, garderoba...? Chciałbyś, żeby Twoje nowe wnętrze było dopasowane do Ciebie, do Twoich potrzeb, ale za bardzo nie wiesz jak się do tego zabrać? A może stawiasz nie tylko na dobrą jakość mebli, ale także na ich nietypowość? Skorzystaj z usług naszego projektanta.

Jakość HD
Projekty Kuchni

Spotkaj się z naszym projektantem, który nie tylko zbierze Twoje pomysły w całość, ale przede wszystkim pozna Twój charakter i styl życia, przeanalizuje Twoje potrzeby i zaprojektuje meble dopasowane do Twojego "ja", abyś czuł się dobrze w swoim wnętrzu. Przyjeżdżamy na "plac budowy", dokonujemy niezbędnych pomiarów, przenosimy je na papier i przekazujemy producentowi mebli wszystkie informacje tak, abyś Ty miał kłopot z głowy.

Jakość HD
Projekty pokoi

Kontakt

PRODUCENCI MEBLI SWARZĘDZKICH
Przy Cechu Stolarzy

    TOP